PXP6011 Series 3 Contact Plug Screw Termination (contacts supplied fitted) 9mm-10mm Cable (Light Grey Gland) Plastic Body
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PXP6011/03P/ST/0910
Fabrikantnummer:
PXP6011/03P/ST/0910
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Specificaties
| Keurmerken: | UL |
|---|---|
| Contactgat (max.) (mm²): | 2.5mm2 |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +120°C |
| Kabelingangsmaat (min.): | 9mm |
| Contactgat (min.) (AWG): | 14AWG |
| Contactgat (min.) (mm²): | 2.5mm2 |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
| Aantal contacten: | 3 Contacts |
| RoHS-conform: | |
| Zoutsproeicorrosietest: | EN60068-2-52 Test Kb Salt Mist (Cyclic) Marine Severity Level 1 |
| Contactgat (max.) (AWG): | 14AWG |
| Kabelingangsmaat (max.): | 10mm |
| Kleur behuizing: | Grey |
| Materiaal behuizing: | Polycarbonate/Polybutylene Terephthalate (PC/PBT) |
| Type behuizingsmateriaal: | Plastic Body |
| Type contact: | Plug Contact |
| Type koppeling: | Push-Twist |
| Stroom (max.): | 16A, 11A |
| Diameter over koppelring (mm): | 32mm |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Functie: | Inline Cable Connector |
| Isolatieweerstand: | >10⁶MΩ @500V DC |
| IP-classificatie: | IP66, IP68, IP69K |
| Spanning (max.): | 277V |
| Uniek Nr.: | blgPXP6011/03P/ST/0910 |