PXP4043/C Series
€ 69,20
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PXP4043/C
Fabrikantnummer:
PXP4043/C
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
2
Downloads
Specificaties
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +70°C |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
| Aantal contacten: | 24 Contacts |
| IP-classificatie: | IP67, IP68, IP69K |
| Functie: | Rear Panel Mount Connector |
| Materiaal behuizing: | Polycarbonate/Polybutylene Terephthalate (PC/PBT) |
| Type behuizingsmateriaal: | Plastic Body |
| Kabellengte: | 2m |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Uniek Nr.: | blgPXP4043/C |