PXP4010 Series 2 Contact Plug 4.5mm-5.0mm Cable
€ 17,60
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PXP4010/02P/4550
Fabrikantnummer:
PXP4010/02P/4550
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Specificaties
| Keurmerken: | UL |
|---|---|
| Contactgat (max.) (mm²): | 1.5mm2 |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +120°C |
| Kabelingangsmaat (min.): | 4.5mm |
| Contactgat (min.) (AWG): | 16AWG |
| Contactgat (min.) (mm²): | 0.75mm2 |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
| Aantal contacten: | 2 Contacts |
| Pin layout: | A Key |
| Contactgat (max.) (AWG): | 18AWG |
| Kabelingangsmaat (max.): | 5.0mm |
| Materiaal behuizing: | Polycarbonate/Polybutylene Terephthalate (PC/PBT) |
| Type behuizingsmateriaal: | Plastic Body |
| Type contact: | Plug Contact |
| Type koppeling: | Screw |
| Stroom (max.): | 13A |
| Diameter over koppelring (mm): | 19.7mm |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Functie: | Flex Cable Connector |
| IP-classificatie: | IP66 |
| Spanning (max.): | 600V |
| Uniek Nr.: | blgPXP4010/02P/4550 |