PXP4010 Series 10 Contact Socket 5.0mm-5.5mm Cable
€ 17,60
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PXP4010/10S/5055
Fabrikantnummer:
PXP4010/10S/5055
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Specificaties
| Keurmerken: | UL |
|---|---|
| Contactgat (max.) (mm²): | 0.34mm2 |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +120°C |
| Kabelingangsmaat (min.): | 5.0mm |
| Contactgat (min.) (AWG): | 22AWG |
| Contactgat (min.) (mm²): | 0.25mm2 |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
| Aantal contacten: | 10 Contacts |
| Pin layout: | A Key |
| Contactgat (max.) (AWG): | 24AWG |
| Kabelingangsmaat (max.): | 5.5mm |
| Materiaal behuizing: | Polycarbonate/Polybutylene Terephthalate (PC/PBT) |
| Type behuizingsmateriaal: | Plastic Body |
| Type contact: | Socket Contact |
| Type koppeling: | Screw |
| Stroom (max.): | 3A |
| Diameter over koppelring (mm): | 19.7mm |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Functie: | Flex Cable Connector |
| IP-classificatie: | IP66 |
| Spanning (max.): | 160V |
| Uniek Nr.: | blgPXP4010/10S/5055 |