PXM7010 Series 6 Contact Socket Screw Termination (contacts supplied fitted) 5mm-7mm Cable (Grey Gland) Metal Body No Braid Termination
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PXM7010/06S/ST/0507
Fabrikantnummer:
PXM7010/06S/ST/0507
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Specificaties
| Keurmerken: | UL |
|---|---|
| Contactgat (max.) (mm²): | 1mm2 |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +120°C |
| Kabelingangsmaat (min.): | 5mm |
| Contactgat (min.) (AWG): | 17AWG |
| Contactgat (min.) (mm²): | 1mm2 |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
| Aantal contacten: | 6 Contacts |
| Contactgat (max.) (AWG): | 17AWG |
| Kabelingangsmaat (max.): | 7mm |
| Materiaal behuizing: | Zinc Alloy - Nickel Plated |
| Type behuizingsmateriaal: | Metal Body No Braid Termination |
| Type contact: | Socket Contact |
| Type koppeling: | Bayonet Lock |
| Stroom (max.): | 10A |
| Diameter over koppelring (mm): | 42mm |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Functie: | Flex Cable Connector |
| IP-classificatie: | IP66 |
| Spanning (max.): | 600V |
| Uniek Nr.: | blgPXM7010/06S/ST/0507 |