PXD301 Series EN60320 Inlet 5 Shuttered Outlet Red Illuminated Switch
€ 87,58
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PXD301/050/07/1
Fabrikantnummer:
PXD301/050/07/1
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
2
Downloads
Specificaties
| Type ingang: | EN60320 Inlet |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +60°C |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -5°C |
| Aantal contacten: | 3 Contacts |
| Aantal aansluitingen: | 5 Shuttered Outlet |
| Materiaal behuizing: | ABS |
| Stroom (max.): | 10A |
| Kleur controlelamp verdeeleenheid: | Red Illuminated Switch |
| Type filter: | Unfiltered |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Functie: | Rectangular Units |
| Compatibel met IEC-connector: | PX0686,PX0686/SE |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgPXD301/050/07/1 |