PXD301 Series EN60320 Inlet 5 Shuttered Outlet Green Illuminated Switch EMI Filtered
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PXD301/550/08/1
Fabrikantnummer:
PXD301/550/08/1
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Type ingang: | EN60320 Inlet |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +60°C |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -5°C |
| Aantal contacten: | 3 Contacts |
| Aantal aansluitingen: | 5 Shuttered Outlet |
| Materiaal behuizing: | ABS |
| Stroom (max.): | 10A |
| Kleur controlelamp verdeeleenheid: | Green Illuminated Switch |
| Type filter: | Filtered |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Functie: | Rectangular Units |
| Compatibel met IEC-connector: | PX0686,PX0686/SE |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgPXD301/550/08/1 |