PXD201 BS1363 Plug on 2M Cable 4 Outlet
€ 40,51
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PXD201
Fabrikantnummer:
PXD201
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
3
Downloads
Specificaties
| Type ingang: | BS1363 Plug on 2M Cable |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +60°C |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -5°C |
| Aantal contacten: | 3 Contacts |
| Aantal aansluitingen: | 4 Outlet |
| Materiaal behuizing: | ABS |
| Stroom (max.): | 10A |
| Type filter: | Unfiltered |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Functie: | Rectangular Units |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgPXD201 |