PX0781 Series 3 Contact Socket Crimp Termination (Contacts Supplied Loose) Grey Insert
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PX0781/S/GY2
Fabrikantnummer:
PX0781/S/GY2
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Specificaties
| Keurmerken: | CSA, UL, VDE |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +70°C |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
| Aantal contacten: | 3 Contacts |
| Materiaal behuizing: | Polyamide (PA)- Glass Filled |
| Type behuizingsmateriaal: | Plastic Body |
| Type contact: | Socket Contact |
| Type koppeling: | Screw |
| Stroom (max.): | 10A, 12A |
| Diameter over koppelring (mm): | 38.1mm |
| Brandvertragingsklasse: | UL94HB |
| Functie: | Low Profile Flange Mount Connector |
| Kleur inzetstuk: | Grey Insert |
| IP-classificatie: | IP68, IP69K |
| Spanning (max.): | 277V |
| Uniek Nr.: | blgPX0781/S/GY2 |