PX0481 Sealing Cap For 400 Series Power and Data Connectors
€ 3,21
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PX0481
Fabrikantnummer:
PX0481
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
35
Specificaties
| Keurmerken: | CSA, UL, VDE |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +80°C |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
| Materiaal behuizing: | Polyester (PET) |
| Type koppeling: | Screw |
| Diameter over koppelring (mm): | 19.1mm |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Functie: | Accessory |
| IP-classificatie: | IP68, IP69K |
| Uniek Nr.: | blgPX0481 |