PX0410 Series 12 Contact Socket 6.5mm-7.0mm Cable
€ 13,64
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PX0410/12S/6570
Fabrikantnummer:
PX0410/12S/6570
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Specificaties
| Keurmerken: | UL |
|---|---|
| Contactgat (max.) (mm²): | 0.25mm2 |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +80°C |
| Kabelingangsmaat (min.): | 6.5mm |
| Contactgat (min.) (AWG): | 24AWG |
| Contactgat (min.) (mm²): | 0.08mm2 |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
| Aantal contacten: | 12 Contacts |
| Contactgat (max.) (AWG): | 28AWG |
| Kabelingangsmaat (max.): | 7.0mm |
| Materiaal behuizing: | Polyamide (PA) |
| Type behuizingsmateriaal: | Plastic Body |
| Type contact: | Socket Contact |
| Type koppeling: | Screw |
| Stroom (max.): | 1A |
| Diameter over koppelring (mm): | 19.1mm |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Functie: | Flex Cable Connector |
| IP-classificatie: | IP68 |
| Spanning (max.): | 50V |
| Uniek Nr.: | blgPX0410/12S/6570 |