PROFIBUS Data Receptacle Connector
€ 20,91
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0976 PFC 152
Fabrikantnummer:
25005
EAN:
04020841291982
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De PROFIBUS Data Receptacle Connector is een robuust en betrouwbaar onderdeel, ontworpen voor dataoverdracht in veeleisende industriële omgevingen. Gemaakt met een metallic grijze, vernikkelde behuizing, biedt het een frontmontage, vrouwelijke configuratie met M12-koppelingszijde en printcontacten aan de verbindingszijde. Deze ongeëkrande connector heeft 5 B-gecodeerde pinnen en werkt efficiënt binnen een spanningsbereik van 50V AC / 60V DC met een nominale stroom tot 4A. Ontworpen door Lumberg Automation, ondersteunt deze connector PROFIBUS dataoverdracht en zorgt voor hoge prestaties met een indrukwekkende isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm en een contactweerstand onder de 10 mOhm. Het voldoet aan strenge normen zoals IEC 61076-2-101 en behoudt een IP65/IP67 beschermingsgraad bij correcte montage en vergrendeling. Ideaal voor PCB-toepassingen, garandeert het betrouwbaarheid, zelfs in uitdagende omstandigheden, met een bedrijfstemperatuurbereik van -25°C tot +85°C.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 5 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 25005 |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Schroefdraadmateriaal: | CuZn |
| Schroefdraadcoating: | Nickel-plated |
| Schroefdraadmaat: | PG9 |
| Type aansluiting: | PCB |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 60 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | B |
| Aansluitzijde: | Print Contacts |
| Connectorontwerp: | Front mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Violett |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Nickel-plated |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | 0976 PFC 152 |
| Lange omschrijving (#1): | PROFIBUS Data Receptacle Connector: Female, front mount, M12 - mating side, print contacts - connecting side, 5-pin, B-coded, unshielded, metallic grey housing, 50 V AC / 60 V DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Gegevensoverdrachtsnelheid: | PROFIBUS |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Uniek Nr.: | aut25005 |