PROFIBUS Data Enkelzijdige Kableset
€ 69,71
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0975 254 131/10 M
Fabrikantnummer:
934728003
EAN:
04001088144552
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De PROFIBUS Data Enkelzijdige Kableset is een hoogwaardige connectoroplossing die ontworpen is voor betrouwbare gegevensoverdracht. Het beschikt over een M12 Standaard, vrouwelijke, hoekige, 5-pins connector die B-gecodeerd en afgeschermd is. De zwarte behuizing van de connector ondersteunt een bedrijfsspanning tot 50 V AC / 60 V DC en een nominale stroom van 4 A, waardoor het geschikt is voor verschillende industriële omgevingen. De kabelset wordt geleverd met een afgeschermde PUR paarse kabel, bestaande uit 2 draden met een geleidergrootte van 0.34 mm². Het product zorgt voor een hoge contact- en isolatieweerstand, samen met uitstekende beschermingsclassificaties van IP65, IP67, IP68 en IP69K, wat robuustheid in zware omstandigheden biedt. Met een hoekig ontwerp biedt de kabelset flexibiliteit in installatie en efficiëntie in ruimtegebruik. Het gebruik van hoogwaardige materialen zoals CuZn, PBT en TPU zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | n.c. |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | red |
| Draad kleur 03, zijde 1: | n.c. |
| Draad kleur 02, zijde 1: | green |
| Draad kleur 01, zijde 1: | n.c. |
| Artikelnummer (#1): | 934728003 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | Cu-ETP1 tinned |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Aantal draden: | 2 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afschermingsmateriaal: | Housing: GD-Zn, nickel-plated; Sleeve: CuZn, tin-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PE |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 2.5 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Violett |
| Kabelnummer: | 254 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Codering: | B |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | violet matt similarly RAL 4001 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 80 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 7.60 ± 0.30 mm |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials; Line fulfills the transmission values RS485 (Type A) of the PROFIBUS user organization; Free of lacquer wetting disturbing substances; Good microbes and hydrolysis resistance Mainly plasticizer diffusion free; Good chemic |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | PROFIBUS Data Single-Ended Cordset: M12 Standard, female, angled, 5-pin, B-coded, shielded, black body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PUR violet cable, 2-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Foliescherm: | Al-PT Foil |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 V-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | 0975 254 131/10 M |
| Isolatieweerstand kabel: | ˃ 2500 MΩxkm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.60 ± 0.05 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2, flame-retardant |
| Kernkleuren: | red, green |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Gegevensoverdracht: | PROFIBUS |
| Uniek Nr.: | aut934728003 |