PROFIBUS Data Double-Ended Cordset
€ 73,42
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0975 254 130/3 M
Fabrikantnummer:
934727006
EAN:
04001088004030
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De PROFIBUS Data Double-Ended Cordset is ontworpen voor betrouwbare en efficiënte gegevensoverdracht. Het beschikt over een mannelijke haakse B-gecodeerde zwarte M12-connector aan het ene uiteinde en een vrouwelijke haakse B-gecodeerde zwarte M12-connector aan het andere uiteinde. De cordset is afgeschermd voor verbeterde prestaties en stabiliteit, en ondersteunt 50 V AC / 60 V DC en 4 A stroom. De PUR-violette kabel is robuust en veerkrachtig, met een geleidersgrootte van 0,34 mm² en een twee draadconstructie, wat zorgt voor duurzaamheid in verschillende industriële omgevingen. Met een indrukwekkende IP69K beschermingsgraad is het geschikt voor gebruik in zware omstandigheden en biedt het bescherming tegen stof en waterindringing. Deze cordset is ideaal voor PROFIBUS-toepassingen en zorgt voor een consistente en betrouwbare gegevenscommunicatie.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 2: | n.c. |
|---|---|
| Draad kleur 05, zijde 1: | n.c. |
| Draad kleur 04, zijde 2: | red |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL), zijde 2: | max. + 50 °C |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Aantal draden: | 2 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Algemene afscherming (kabel): | Cu-ETP1 tinned |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 04, zijde 1: | red |
| Draad kleur 03, zijde 2: | n.c. |
| Draad kleur 03, zijde 1: | n.c. |
| Draad kleur 02, zijde 2: | green |
| Draad kleur 02, zijde 1: | green |
| Draad kleur 01, zijde 2: | n.c. |
| Draad kleur 01, zijde 1: | n.c. |
| Artikelnummer (#1): | 934727006 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afschermingsmateriaal, zijde 2: | Housing: GD-Zn, nickel-plated; Sleeve: CuZn, tin-plated |
| Afschermingsmateriaal: | Housing: GD-Zn, nickel-plated; Sleeve: CuZn, tin-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 60 V |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Draadisolatiemateriaal: | PE |
| UL-bestand: | E315587 |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Nominale stroom (UL)*: | 2.5 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M12 Standard |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | angled |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Codering, zijde 2: | B |
| Codering: | B |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PBT |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Violett |
| Kleur contacthouder: | Violett |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 40 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Kabelnummer: | 254 |
| Kabellengte: | 3 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | violet matt similarly RAL 4001 |
| Kabeldiameter D: | ø 7.60 ± 0.30 mm |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials; Line fulfills the transmission values RS485 (Type A) of the PROFIBUS user organization; Free of lacquer wetting disturbing substances; Good microbes and hydrolysis resistance Mainly plasticizer diffusion free; Good chemic |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Nut |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.60 ± 0.05 mm |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Isolatieweerstand kabel: | ˃ 2500 MΩxkm |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | 0975 254 130/3 M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Black |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Lange omschrijving (#1): | PROFIBUS Data Double-Ended Cordset: Male angled B-coded black M12 Standard to female angled B-coded black M12 Standard, shielded, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PUR violet cable, 2-wires, 0.34 mm² |
| Foliescherm: | Al-PT Foil |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel), zijde 2: | UL 94 V-2 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 61076-2-101 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Gegevensoverdracht: | PROFIBUS |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Kernkleuren: | red, green |
| Aandraaimoment (bevestiging), zijde 2: | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 V-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2, flame-retardant |
| Uniek Nr.: | aut934727006 |