PROFIBUS Data Double-Ended Cordset
€ 242,20
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0975 254 105/15 M
Fabrikantnummer:
90993
EAN:
04020841699368
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De PROFIBUS Data Double-Ended Cordset is ontworpen voor betrouwbare gegevensoverdracht in industriële omgevingen. Het beschikt over een mannelijke rechte B-gecodificeerde zwarte M12-connector aan de ene kant en een mannelijke geknikte SUB-D-gecodificeerde SUB-D-connector aan de andere kant, wat zorgt voor robuuste afscherming met een spanningsbereik van +4,75 ... +5,25 V DC en een stroomsterkte van 12,5 mA. De kabelset maakt gebruik van een duurzame PUR-violette kabel met 2 draden, elk 0,34 mm² groot, wat zorgt voor hoge prestaties en een lange levensduur. De connectors bieden een hoge mate van bescherming (IP65/IP67 aan de M12-kant en IP40 aan de SUB-D-kant) en zijn ontworpen om een breed scala aan temperaturen en omgevingsomstandigheden te weerstaan. Deze kabelset is ideaal voor gebruik in PROFIBUS-netwerken en zorgt voor een veilige en efficiënte verbinding met uitstekende weerstand tegen chemicaliën, oliën en zware omstandigheden.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 09, zijde 2: | n.c. |
|---|---|
| Draad kleur 08, zijde 2: | red |
| Draad kleur 07, zijde 2: | n.c. |
| Draad kleur 06, zijde 2: | n.c. |
| Draad kleur 05, zijde 2: | n.c. |
| Draad kleur 05, zijde 1: | n.c. |
| Draad kleur 04, zijde 2: | n.c. |
| Bedrijfsspanning: | + 4.75 … +5.25 V DC |
| Aantal draden: | 2 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 9 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Algemene afscherming (kabel): | Cu-ETP1 tinned |
| Overvoltage Category: | I acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | I acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 04, zijde 1: | red |
| Draad kleur 03, zijde 2: | green |
| Draad kleur 03, zijde 1: | n.c. |
| Draad kleur 02, zijde 2: | n.c. |
| Draad kleur 02, zijde 1: | green |
| Draad kleur 01, zijde 2: | n.c. |
| Draad kleur 01, zijde 1: | n.c. |
| Artikelnummer (#1): | 90993 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | Male |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, tin-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| RoHS-conform: | yes |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Draadisolatiemateriaal: | PE |
| Nominale stroom*: | 12.5 mA |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP40 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | SUB-D |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | angled |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Codering, zijde 2: | SUB-D |
| Codering: | B |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 20 mOhm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PA |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU-GF |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Black |
| Kleur contacthouder: | Violett |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | 0 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Kabelnummer: | 254 |
| Kabellengte: | 15 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | violet matt similarly RAL 4001 |
| Kabeldiameter D: | ø 7.60 ± 0.30 mm |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials; Line fulfills the transmission values RS485 (Type A) of the PROFIBUS user organization; Free of lacquer wetting disturbing substances; Good microbes and hydrolysis resistance Mainly plasticizer diffusion free; Good chemic |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.60 ± 0.05 mm |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Isolatieweerstand kabel: | ˃ 2500 MΩxkm |
| Artikelomschrijving: | 0975 254 105/15 M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | ABS, nickel-plated |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Nickel |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Lange omschrijving (#1): | PROFIBUS Data Double-Ended Cordset: Male straight B-coded black M12 Standard to male angled SUB-D-coded SUB-D, shielded, + 4.75 … +5.25 V DC, 12.5 mA; PUR violet cable, 2-wires, 0.34 mm² |
| Foliescherm: | Al-PT Foil |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Gegevensoverdracht: | PROFIBUS |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Kernkleuren: | red, green |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2, flame-retardant |
| Uniek Nr.: | aut90993 |