PL 2600 S W Zwart
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PL 2600 S W Zwart
Fabrikantnummer:
934158100
Merk:
Hirschmann SKS
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
Zwart meetsnoer met testprobe en een haakse 4 mm veiligheidsbanaansteker. Met punt voor penetratie van isolatie/oxidatielagen en 4 mm pin voor plaatsing in 4 mm bussen. Geschikt voor 1000V AC/DC en 16A; CAT II (bij 600V CAT III). Met beschermingskap.
Downloads
Specificaties
| Type toebehoren/onderdelen: | Meetsnoer |
|---|---|
| Toebehoren: | Nee |
| Onderdeel: | Ja |
| Setuitvoering: | Nee |
| Met koffer/tas: | Nee |
| Insteektechniek: | 4 mm veiligheidsstekkertechniek |
| Soort isolatiemateriaal: | Polyvinylchloride (PVC) |
| Max. werkspanning: | 1000 V |
| Stroombelastbaarheid: | 16 A |
| Meetcircuitcategorie: | CAT II |