PANEL MOUNT ETHERNET
€ 67,60
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PX0870
Fabrikantnummer:
PX0870
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
2
Downloads
Specificaties
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +70°C |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
| Aantal contacten: | 8 Contacts |
| RoHS-conform: | |
| IP-classificatie: | IP68, IP69K |
| Functie: | Flange Mount Connector |
| Materiaal behuizing: | Polyester (PET) |
| Type behuizingsmateriaal: | Plastic Body |
| Type contact: | Socket Contact |
| Type koppeling: | Screw |
| Stroom (max.): | 1.5A |
| Type datakabel: | IP68 RJ45 Coupler |
| Diameter over koppelring (mm): | 38.1mm |
| Ethernetcategorie: | Cat 5e |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Spanning (max.): | 42V |
| Uniek Nr.: | blgPX0870 |