PAAS
€ 36,05
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0911 ANC 401
Fabrikantnummer:
10927
EAN:
04020841261039
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De PAAS Passive Branch biedt een betrouwbare oplossing voor het verbinden van twee identieke ASi standaard platte kabels. Ontworpen voor duurzaamheid, beschikt het over een hoogwaardige behuizing van kunststof PA met een strakke zwarte afwerking. Dit apparaat heeft een IP65-classificatie voor bescherming tegen stof en water, wat zorgt voor consistente prestaties in verschillende omgevingen. Het werkt efficiënt binnen een temperatuurbereik van -25 °C tot 80 °C, waardoor het geschikt is voor uiteenlopende operationele settings. De eenheid ondersteunt een actuator voedingsspanning tussen 10 V DC tot 30 V DC, en is compatibel met 2-, 3-, en 4-draads invoerbedrading configuraties. Met zijn CE- en RoHS-naleving voldoet de PAAS Passive Branch aan strenge veiligheids- en milieunormen.
Downloads
Specificaties
| Galvanisch gescheiden: | |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 10927 |
| Hoogte: | 26 mm |
| Behuizingskleur: | Black |
| Behuizingsmateriaal: | Plastic, PA |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | 0911 ANC 401 |
| Lange omschrijving (#1): | PAAS, passive branch, connection of two identical ASi standard flat cables |
| Ingegoten: | |
| Productfamillie: | ASi |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Breedte: | 55 mm |
| Breedte (#1): | 2.1654 in |
| Productsubfamilie: | ASi |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| RoHS-conform: | |
| CE: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -25 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 2.5197 in |
| Diepte (#1): | 64 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 55 mm x 26 mm x 64 mm |
| Uniek Nr.: | aut10927 |