PAAS-R
€ 60,25
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0911 ANC 001/1,5 M
Fabrikantnummer:
10924
EAN:
04020841261077
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De PAAS-R is een vooraf gemonteerde passieve tak, speciaal ontworpen voor naadloze aansluiting op het ASi-standaard vlakke kabelsysteem. Geproduceerd door Belden, beschikt dit apparaat over een duurzame behuizing van plastic (PA) in een slanke zwarte kleur. De compacte afmetingen, 55 mm x 29 mm x 64 mm, maken het geschikt voor diverse installatiesettings. Het apparaat functioneert efficiënt in een breed temperatuurbereik van -25 °C tot 80 °C en biedt een IP65-beschermingsgraad, waardoor het bestand is tegen stof en lage druk waterstralen. Het apparaat ondersteunt 2-, 3- en 4-draads input bedradingen, geschikt voor diverse digitale input kanaaltoepassingen. Hoewel de PAAS-R niet ingegoten is, handhaaft het hoge prestatie- en betrouwbaarheidstandaarden. Veiligheids- en milieunormen worden gegarandeerd omdat het apparaat CE- en RoHS-compliant is. Dit zorgt ervoor dat het voldoet aan strenge Europese normen voor veiligheid en milieubescherming. Voor operationele efficiëntie werkt het op een nominale actuatorvoedingsspanning van 24 V DC maar kan het een bereik van 10 V DC tot 30 V DC aan. Het is essentieel om te noteren dat verbindingen niet moeten worden gemaakt of losgekoppeld onder spanning om de veiligheid van de gebruiker te waarborgen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut10924 |
|---|---|
| Galvanisch gescheiden: | |
| Artikelnummer (#1): | 10924 |
| Hoogte: | 29 mm |
| Behuizingskleur: | Black |
| Behuizingsmateriaal: | Plastic, PA |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | 0911 ANC 001/1,5 M |
| Lange omschrijving (#1): | PAAS-R, pre-assembled passive branch with connection to Asi standard flat cable system |
| Ingegoten: | |
| Productfamillie: | ASi |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Breedte: | 55 mm |
| Breedte (#1): | 2.1654 in |
| Productsubfamilie: | ASi |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| RoHS-conform: | |
| CE: | |
| Kabellengte: | 1.5 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -25 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 2.5197 in |
| Diepte (#1): | 64 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 55 mm x 29 mm x 64 mm |