PAAS-M12, passieve tak, één actuator/sensor op ASi standaard vlakke kabelsysteem
€ 56,93
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0911 ANC 101
Fabrikantnummer:
10926
EAN:
04020841261046
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De PAAS-M12 is een gespecialiseerde passieve tak ontworpen voor de aansluiting van één actuator of sensor op een ASi standaard vlakke kabelsysteem. Dit apparaat beschikt over een compacte en duurzame kunststof behuizing, die duurzaamheid en betrouwbaarheid biedt onder verschillende omgevingsomstandigheden dankzij de IP65 beschermingsgraad. De PAAS-M12 is uitgerust met een 5-polige M12-connector, A-gecodeerd, wat zorgt voor veilige en efficiënte verbindingen. Met afmetingen van 55 mm x 32,5 mm x 64 mm, integreert het naadloos in verschillende toepassingen. De actuatorspanningsbereik ligt tussen de 10 V DC en 30 V DC, met een nominale waarde van 24 V DC, waardoor stabiele en efficiënte stroomvoorziening wordt gegarandeerd. Het apparaat ondersteunt digitale ingangskanalen met 2-, 3-, en 4-draads configuraties en voldoet aan CE- en RoHS-normen, waardoor het een betrouwbare component is voor automatiseringssystemen.
Downloads
Specificaties
| Galvanisch gescheiden: | |
|---|---|
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Artikelnummer (#1): | 10926 |
| Hoogte: | 32,5 mm |
| Behuizingskleur: | Black |
| Behuizingsmateriaal: | Plastic, PA |
| Ingangsbedrading: | 2-, 3-, 4-wire |
| Artikelomschrijving: | 0911 ANC 101 |
| Lange omschrijving (#1): | PAAS-M12, passive branch, one actuator/sensor on ASi standard flat cable system |
| Ingegoten: | |
| Productfamillie: | ASi |
| Opmerking systeemvoedingsaansluiting: | *do not connect / disconnect under voltage! |
| Breedte: | 55 mm |
| Breedte (#1): | 2.1654 in |
| Productsubfamilie: | ASi |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| RoHS-conform: | |
| CE: | |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min. (#1): | -25 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), min.: | Error |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max. (#1): | Error |
| Actuator voedingsspanning (nominaal): | 24 V DC (SELV/PELV) |
| Actuator voedingsspanning (bereik): | 10 V DC to 30 V DC |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C to 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), max.: | 80 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Klantspecifiek product: | |
| Diepte: | 2.5197 in |
| Diepte (#1): | 64 mm |
| Afmetingen (B x H x D): | 55 mm x 32,5 mm x 64 mm |
| Aandraaimoment (I/O-aansluiting): | M12: 0,5 Nm |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Uniek Nr.: | aut10926 |