Overmoulded USB 2.0 Cable PX0841 Series USB Sealed A Plug to Sealed A Plug 2m Cable
€ 49,54
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PX0841/AA/2M00
Fabrikantnummer:
PX0841/AA/2M00
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
2
Downloads
Specificaties
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +70°C |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (min.): | 0°C |
| Aantal contacten: | 4 Contacts |
| RoHS-conform: | |
| IP-classificatie: | IP68, IP69K |
| Functie: | Flex to Flex Connector Double Ended Cable |
| Kleur behuizing: | Black |
| Materiaal behuizing: | PVC |
| Kabellengte: | 2m |
| Type contact: | Plug Contact |
| Type koppeling: | Screw |
| Stroom (max.): | 1A |
| Type datakabel: | USB 2.0 Sealed A Plug to Sealed A Plug |
| Diameter over koppelring (mm): | 38.1mm |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Spanning (max.): | 5V |
| Uniek Nr.: | blgPX0841/AA/2M00 |