Overmoulded HDMI Cable PX0867 Series HDMI Standard Plug to Sealed Plug 5m Cable
€ 132,11
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PX0867/5M00
Fabrikantnummer:
PX0867/5M00
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +80°C |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -25°C |
| Aantal contacten: | 19 Contacts |
| RoHS-conform: | |
| Zoutsproeicorrosietest: | EN60068-2-52 Test Kb Salt Mist (Cyclic) Marine Severity Level 1 |
| Kleur afscherming: | Black |
| Afschermingsmateriaal: | PVC |
| IP-classificatie: | IP68, IP69K |
| Functie: | Flex to Standard Connector Double Ended Cable |
| Kleur behuizing: | Black |
| Materiaal behuizing: | PVC |
| Type behuizingsmateriaal: | Plastic Body |
| Kabellengte: | 5m |
| Type contact: | Plug Contact |
| Type koppeling: | Screw |
| Stroom (max.): | 0.5A |
| Type datakabel: | HDMI Standard Plug to Sealed Plug |
| Diameter over koppelring (mm): | 38.1mm |
| Duurzaamheid: | 1000 cycles |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Spanning (max.): | 30V |
| Uniek Nr.: | blgPX0867/5M00 |