Overmould Flex Connector PX0858 Series Pre-Wired Patch Cord IP68 RJ45 to IP68 RJ45 5M Cable
€ 191,39
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PX0858/5M00
Fabrikantnummer:
PX0858/5M00
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +60°C |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
| Aantal contacten: | 8 Contacts |
| RoHS-conform: | |
| Zoutsproeicorrosietest: | EN60068-2-52 Test Kb Salt Mist (Cyclic) Marine Severity Level 1 |
| Kleur afscherming: | Black |
| Afschermingsmateriaal: | PVC |
| IP-classificatie: | IP68, IP69K |
| Functie: | Flex to Flex Connector Double Ended Cable |
| Kleur behuizing: | Black |
| Materiaal behuizing: | PA |
| Type behuizingsmateriaal: | Plastic Body |
| Kabellengte: | 5m |
| Type contact: | Plug Contact |
| Type koppeling: | Screw |
| Stroom (max.): | 1.5A |
| Type datakabel: | IP68 RJ45 to IP68 RJ45 |
| Diameter over koppelring (mm): | 38.1mm |
| Duurzaamheid: | 1200 cycles |
| Ethernetcategorie: | Cat 8 |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-2 |
| Spanning (max.): | 72V |
| Uniek Nr.: | blgPX0858/5M00 |