Overmould Flex Connector PX0838 Series Pre-Wired Patch Cord IP68 RJ45 to IP68 RJ45 20M Cable
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PX0838/20M00
Fabrikantnummer:
PX0838/20M00
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +70°C |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
| Aantal contacten: | 8 Contacts |
| IP-classificatie: | IP68, IP69K |
| Functie: | Flex to Flex Connector Double Ended Cable |
| Materiaal behuizing: | PVC |
| Kabellengte: | 20m |
| Type contact: | Plug Contact |
| Type koppeling: | Screw |
| Stroom (max.): | 1.5A |
| Type datakabel: | IP68 RJ45 to IP68 RJ45 |
| Diameter over koppelring (mm): | 38.1mm |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Spanning (max.): | 42V |
| Uniek Nr.: | blgPX0838/20M00 |