N Jack to N Plug RF Adapter
€ 139,35
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RFAA4NJNP
Fabrikantnummer:
RFAA4NJNP
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Downloads
Specificaties
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
|---|---|
| Afstand tussen montagegaten: | 18.30mm |
| Schroefdraadmaat: | 5/8 24UNEF 2A |
| Spanning (max.): | 500V |
| VSWR: | < 1.15 |
| Bedrijfsfrequentie (min.): | 0GHz |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +85°C |
| Lengte behuizing: | 37.40mm |
| Materiaal behuizing: | Stainless Steel Passivation |
| Aanhoudkracht middencontact: | >26.7N |
| Materiaal contactpen: | Beryllium Copper |
| Diëlektrische doorslagspanning: | >1500V |
| Duurzaamheid: | >500 cycles |
| Flensmontagelengte: | 25.40mm |
| Functie: | Male to Female RF Flange Mount Adapter |
| Impedantie: | 50Ohm |
| Isolatieweerstand: | >5000MOhm |
| Isolator: | UNFILLED ULTEM 1000/PEI |
| Bedrijfsfrequentie (max.): | 18GHz |
| Uniek Nr.: | blgRFAA4NJNP |