Mini Series Inline Cable Connector Body 7mm-9mm Cable (Yellow Gland)
€ 6,22
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PX0801/07
Fabrikantnummer:
PX0801/07
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Specificaties
| Keurmerken: | UL |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +70°C |
| Kabelingangsmaat (min.): | 7mm |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
| Kabelingangsmaat (max.): | 9mm |
| Materiaal behuizing: | Polyamide (PA) |
| Type behuizingsmateriaal: | Plastic Body |
| Type koppeling: | Screw |
| Diameter over koppelring (mm): | 26mm |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Functie: | Inline Cable Connector Body |
| IP-classificatie: | IP68 |
| Uniek Nr.: | blgPX0801/07 |