Mini Series Connector Solder Contact Socket (pack of 10)
€ 9,58
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
SA3149/1
Fabrikantnummer:
SA3149/1
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
15
Specificaties
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +70°C |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
| Aantal contacten: | 10 Contacts |
| Type contact: | Socket Contact |
| Stroom (max.): | 5A |
| Functie: | Solder Contact |
| Spanning (max.): | 380V |
| Uniek Nr.: | blgSA3149/1 |