Mini Series Connector Screw Terminal Insert 3 Pin
€ 8,02
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
SA3230
Fabrikantnummer:
SA3230
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
15
Specificaties
| Keurmerken: | UL |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +70°C |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
| Aantal contacten: | 3 Contacts |
| Type contact: | Plug Contact |
| Stroom (max.): | 10A |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Functie: | Screw Terminal Insert |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgSA3230 |