Mini Power Tee Connector
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
TAP-A 3
Fabrikantnummer:
511000922
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Mini Power Tee Connector is een veelzijdige en robuuste verbindingsoplossing ontworpen voor industriële toepassingen. Het heeft een 7/8" male naar 7/8" female en 7/8" female configuratie, geschikt voor drie pinnen (2+PE) en biedt een nominale spanning van 600 V en een stroom van 18 A. De zwarte PVC-behuizing biedt hoge duurzaamheid en betrouwbaarheid, geschikt voor verschillende omgevingscondities. Met een IP65- en IP67-rating zorgt het voor effectieve bescherming tegen stof en water, waardoor het ideaal is voor gebruik in veeleisende industriële omgevingen. De connector heeft vergulde koperen legeringscontacten, wat zorgt voor uitstekende geleidbaarheid en een lange levensduur, terwijl het koppelmoertype van bevestiging een veilige en stabiele verbinding biedt. De bedrijfstemperatuur varieert van -40°C tot +90°C, waardoor het geschikt is voor verschillende operationele omgevingen.
Downloads
Specificaties
| UL-bestand: | UL: E482233 |
|---|---|
| Productsubfamilie, zijde 3: | Mini Power 7/8" |
| Productsubfamilie, zijde 2: | Mini Power 7/8" |
| Productsubfamilie: | Mini Power 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Artikelnummer (#1): | 511000922 |
| Aantal pinnen, zijde 3: | 3(2+PE) |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 3(2+PE) |
| Aantal pinnen: | 3(2+PE) |
| Vormdeelmateriaal, zijde 3: | PVC |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | PVC |
| Vormdeelmateriaal: | PVC |
| Vormdeelkleur, zijde 3: | Black |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Black |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529), Zijde 2: | IP65, IP67 |
| UL-keurmerk: | UL 2237 |
| Type contact / Geslacht, zijde 3: | female |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 18 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 3**: | IP65, IP67 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529), Zijde 3: | IP65, IP67 |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Koppelcycli, zijde 3: | ≤ 100 |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | Cu Alloy |
| Contact basismateriaal (#1): | Cu Alloy |
| Connectortype: | Tee |
| Connectorontwerp, zijde 3: | straight |
| Connectorontwerp, zijde 2: | straight |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleiderdoorsnede: | 14 AWG |
| CSA: | C-UL LISTED: E482233 |
| Bevestigingstype, zijde 3: | Coupling Nut |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Nut |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 3*: | -40°C to +90°C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | -40°C to +90°C |
| Contact basismateriaal, zijde 3: | Cu Alloy |
| Kleur contacthouder: | black |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Lange omschrijving (#1): | Mini Power Tee Connector: 7/8" male to 7/8" female and 7/8" female, 3-pin(2+PE), black body, 600 V, 18 A |
| Artikelomschrijving: | TAP-A 3 |
| Klantspecifiek product: | |
| Contactcoating, zijde 3: | Au |
| Contactcoating, zijde 2: | Au |
| Contactcoating: | Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 3: | PVC |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PVC |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Kleur contacthouder, zijde 3: | black |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | black |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Uniek Nr.: | aut511000922 |