Mini Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSWPA 4-805/45M
Fabrikantnummer:
511000324
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Mini Power Single-Ended Cordset is ontworpen voor robuuste en betrouwbare stroomverbindingen. Deze cordset heeft een 7/8" mannelijke haakse connector met een 4-pins (3+PE) configuratie. Het heeft een zwarte behuizing en kan een spanning tot 600 V en een stroom tot 15 A aan. De cordset wordt geleverd met een hoogwaardige zwarte TPE-kabel van 14 AWG, wat duurzaamheid en flexibiliteit garandeert. Het product is geschikt voor gebruik in verschillende industriële omgevingen en is bestand tegen olie en UV-straling. Het werkt efficiënt binnen een temperatuurbereik van -30 °C tot +90 °C en biedt beschermingsgraden IP67 en IP68 wanneer correct gemonteerd en vergrendeld. Beschikbaar in verschillende lengtes, voldoet deze cordset aan de veeleisende vereisten van industriële automatiseringstoepassingen.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 511000324 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | PVC |
| Vormdeelkleur: | black |
| Oliebestendigheid: | Oil Res I/II |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4(3+PE) |
| UL-keurmerk: | TC-ER |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-bestand: | E482233 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC/NYLON |
| UV-bestendigheid: | Sunlight Res |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 15 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67, IP 68 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 805 |
| Kabellengte: | 45 m |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidergrootte: | 14 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30 °C to +90 ° |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 0.390" |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | Mini Power Single-Ended Cordset: 7/8", male, angled, 4-pin(3+PE), black body, 600 V, 15 A; TPE black cable, 14 AWG |
| Artikelomschrijving: | RSWPA 4-805/45M |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT-4 |
| Contactcoating: | Ni/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Uniek Nr.: | aut511000324 |