Mini Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSP 4-803/8M
Fabrikantnummer:
511000105
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Mini Power Single-Ended Cordset is ontworpen voor robuuste stroomtransmissiebehoeften. Hij beschikt over een 1 3/8 inch mannelijke rechte connector met 4 pinnen (3+PE), geschikt voor hoogspanningsapplicaties tot 600V en 40A. De cordset is gebouwd met een zwarte TPE-kabel van 10 AWG die duurzaamheid en weerstand tegen zware omgevingsomstandigheden garandeert. De IP67- en IP68-classificaties van de cordset bieden uitstekende bescherming tegen stof en water, waardoor hij ideaal is voor zowel binnen- als buitengebruik. De bedrijfstemperatuur varieert van -30°C tot +90°C, wat betrouwbaarheid in verschillende klimatologische omstandigheden verzekert. Het koppelenoer-type en het ongeaarde ontwerp vergemakkelijken eenvoudige installatie en behoud van signaalintegriteit. Voldoet aan RoHS-regelgeving, wat betekent dat de cordset aan milieunormen voldoet, en zijn robuuste constructie maakt hem bestand tegen olie en UV-straling, wat de levensduur verlengt. Varianten zijn beschikbaar tot 50 meter, wat veelzijdigheid voor verschillende installatie-eisen biedt.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 511000105 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | PVC |
| Vormdeelkleur: | black |
| Oliebestendigheid: | Oil Res I/II |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4(3+PE) |
| UL-keurmerk: | TC-ER |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-bestand: | E482233 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC/NYLON |
| UV-bestendigheid: | Sunlight Res |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 1 3/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 25 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67, IP 68 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 803 |
| Kabellengte: | 8 m |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidergrootte: | 10 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30 °C to +90 ° |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 0.519" |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | Mini Power Single-Ended Cordset: 1 3/8", male, straight, 4-pin(3+PE), black body, 600 V, 40 A; TPE black cable, 10 AWG |
| Artikelomschrijving: | RSP 4-803/8M |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT-4 |
| Contactcoating: | Ni/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Uniek Nr.: | aut511000105 |