Mini Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSP 4-803/45M
Fabrikantnummer:
511000117
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Mini Power Single-Ended Cordset is ontworpen voor robuuste stroomverbindingen en beschikt over een 1 3/8-inch male rechte connector met 4 pinnen (3+PE). De zwarte behuizing van de connector is gekoppeld aan een zwarte TPE-kabel, wat zorgt voor duurzaamheid in veeleisende omgevingen. Met een spanningswaarde van 600V en een stroomsterkte van 40A is deze cordset ideaal voor zware toepassingen en biedt betrouwbare stroomoverdracht. De cordset is gebouwd met een geleidermaat van 10 AWG en beschermd door een PVC/NYLON draadisolatie, waardoor het bestand is tegen olie en UV-straling en geschikt is voor zowel vaste installaties als flexibele toepassingen. De IP67- en IP68-beschermingsgraden zorgen ervoor dat het geschikt is voor zware buitenomstandigheden.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 511000117 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | PVC |
| Vormdeelkleur: | black |
| Oliebestendigheid: | Oil Res I/II |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4(3+PE) |
| UL-keurmerk: | TC-ER |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-bestand: | E482233 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC/NYLON |
| UV-bestendigheid: | Sunlight Res |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 1 3/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 25 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67, IP 68 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 803 |
| Kabellengte: | 45 m |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidergrootte: | 10 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30 °C to +90 ° |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 0.519" |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | Mini Power Single-Ended Cordset: 1 3/8", male, straight, 4-pin(3+PE), black body, 600 V, 40 A; TPE black cable, 10 AWG |
| Artikelomschrijving: | RSP 4-803/45M |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT-4 |
| Contactcoating: | Ni/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Uniek Nr.: | aut511000117 |