Mini Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSP 3-800/4M
Fabrikantnummer:
511000494
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Mini Power Single-Ended Cordset is ontworpen voor robuuste stroomverbindingen. Uitgerust met een 1 3/8" mannelijke, rechte, 3-pin (2+PE) connector met een zwart lichaam, ondersteunt deze cordset tot 600 V en 42 A, wat zorgt voor hoge elektrische prestaties. De TPE zwarte kabel, gemaakt van 10 AWG draad, is duurzaam en weerstaat zware omgevingsomstandigheden, met weerstand tegen olie en UV-straling. Deze connector is bijzonder geschikt voor industriële toepassingen waar betrouwbare en stevige stroomverbindingen essentieel zijn. Met de IP67 en IP68 classificatie biedt hij uitstekende bescherming tegen stof en water wanneer correct gemonteerd met Hirschmann of Lumberg Automation connectors.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 511000494 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | PVC |
| Vormdeelkleur: | black |
| Oliebestendigheid: | Oil Res I/II |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 3(2+PE) |
| UL-keurmerk: | TC-ER |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-bestand: | E482233 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC/NYLON |
| UV-bestendigheid: | Sunlight Res |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 1 3/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 30 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67, IP 68 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 800 |
| Kabellengte: | 4 m |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidergrootte: | 10 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30 °C to +90 ° |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 0.474" |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | Mini Power Single-Ended Cordset: 1 3/8", male, straight, 3-pin(2+PE), black body, 600 V, 42 A; TPE black cable, 10 AWG |
| Artikelomschrijving: | RSP 3-800/4M |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT-4 |
| Contactcoating: | Ni/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Uniek Nr.: | aut511000494 |