Mini Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWPA 3-802/6M
Fabrikantnummer:
511000749
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Mini Power Single-Ended Cordset beschikt over een 7/8" haakse vrouwelijke connector met 3 pinnen (2+PE) in een duurzame zwarte behuizing. Dit cordset is geschikt voor 600 volt en 18 ampère, en ontworpen voor betrouwbare stroomverbindingen in industriële omgevingen. De TPE zwarte kabel met 14 AWG geleiders biedt robuuste prestaties en is bestand tegen olie, UV en zware omgevingsomstandigheden. Het biedt een bedrijfstemperatuurbereik van -30°C tot +90°C, en voldoet aan de IP67 en IP68 beschermingsklassen wanneer correct gemonteerd en vergrendeld. Varianten zijn beschikbaar met verschillende kabellengtes naar uw behoefte.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 511000749 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | PVC |
| Vormdeelkleur: | black |
| Oliebestendigheid: | Oil Res I/II |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 3(2+PE) |
| UL-keurmerk: | TC-ER |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-bestand: | E482233 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC/NYLON |
| UV-bestendigheid: | Sunlight Res |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 18 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67, IP 68 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 802 |
| Kabellengte: | 6 m |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidergrootte: | 14 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30 °C to +90 ° |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 0.359" |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | Mini Power Single-Ended Cordset: 7/8", female, angled, 3-pin(2+PE), black body, 600 V, 18 A; TPE black cable, 14 AWG |
| Artikelomschrijving: | RKWPA 3-802/6M |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT-4 |
| Contactcoating: | Ni/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Uniek Nr.: | aut511000749 |