Mini Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKP 4-803/4M
Fabrikantnummer:
511000148
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Mini Power Single-Ended Cordset is ontworpen met een robuuste 1 3/8" vrouwelijke connector, voorzien van een rechte, 4-polige (3+PE) configuratie. Met een zwart lichaam en geschikt voor 600 V en 40 A, zorgt deze cordset voor betrouwbare stroomoverdracht. Hij is uitgerust met een TPE zwarte kabel met 10 AWG geleiders, waardoor hij geschikt is voor veeleisende toepassingen. De connector is onafgeschermd, en hij heeft een beschermingsgraad van IP67 en IP68, wat duurzaamheid in verschillende omgevingen garandeert. De cordset is verkrijgbaar in meerdere lengtes, van 0,5m tot 50m, passend bij diverse installatievereisten. Het is ook RoHS-compliant, olie- en UV-bestendig, wat extra veiligheid en een langere levensduur biedt.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 511000148 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | PVC |
| Vormdeelkleur: | black |
| Oliebestendigheid: | Oil Res I/II |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4(3+PE) |
| UL-keurmerk: | TC-ER |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-bestand: | E482233 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC/NYLON |
| UV-bestendigheid: | Sunlight Res |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 1 3/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 25 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67, IP 68 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 803 |
| Kabellengte: | 4 m |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidergrootte: | 10 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30 °C to +90 ° |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 0.519" |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | Mini Power Single-Ended Cordset: 1 3/8", female, straight, 4-pin(3+PE), black body, 600 V, 40 A; TPE black cable, 10 AWG |
| Artikelomschrijving: | RKP 4-803/4M |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT-4 |
| Contactcoating: | Ni/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Uniek Nr.: | aut511000148 |