Mini Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKP 4-803/1M
Fabrikantnummer:
511000143
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Mini Power Single-Ended Cordset is een ideale oplossing voor uw stroomverbindingsbehoeften. Deze hoogwaardige cordset heeft een 1 3/8" vrouwelijke, rechte, 4-polige (3+PE) uitvoering met een stevige zwarte behuizing. Geklasseerd voor 600 V en 40 A, biedt hij betrouwbare prestaties in veeleisende toepassingen. De TPE zwarte kabel is 10 AWG, wat uitstekende duurzaamheid en weerstand tegen zware omgevingsomstandigheden biedt. Met een temperatuurbereik van -30 °C tot +90 °C en een IP67/IP68-beschermingsklasse is dit product gebouwd voor zwaar gebruik. Bovendien voldoet het aan de RoHS-normen, wat zorgt voor veiligheid en milieu compliance. Deze cordset is verkrijgbaar in verschillende lengtes, waardoor hij aanpasbaar is aan verschillende installatiewensen. De robuuste constructie, hoge stroomclassificatie en veelzijdige toepassing maken het een betrouwbare keuze voor industriële stroomverbindingen.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 511000143 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | PVC |
| Vormdeelkleur: | black |
| Oliebestendigheid: | Oil Res I/II |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4(3+PE) |
| UL-keurmerk: | TC-ER |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-bestand: | E482233 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC/NYLON |
| UV-bestendigheid: | Sunlight Res |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 1 3/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 25 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67, IP 68 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 803 |
| Kabellengte: | 1 m |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidergrootte: | 10 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30 °C to +90 ° |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 0.519" |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | Mini Power Single-Ended Cordset: 1 3/8", female, straight, 4-pin(3+PE), black body, 600 V, 40 A; TPE black cable, 10 AWG |
| Artikelomschrijving: | RKP 4-803/1M |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT-4 |
| Contactcoating: | Ni/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Uniek Nr.: | aut511000143 |