Mini Power Receptacle Connector
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSFPA 4-1/2NPT-805/0.5M
Fabrikantnummer:
511000378
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Mini Power Receptacle Connector is een robuuste en betrouwbare oplossing voor uw stroomverbindingsbehoeften. Met een 7/8" mannelijke voorzijde montageontwerp en 4 pinnen (3+PE) is deze connector gehuisvest in een duurzame zilveren behuizing. Het ondersteunt een nominale spanning van 600 V en een stroom van 15 A, waardoor het geschikt is voor zwaarbelaste elektrische toepassingen. Gemaakt van hoogwaardige materialen zoals Cu-legering, gecontacteerd met Au-plating en gehuisvest in Ni-geplateerd messing, zorgt deze connector voor duurzaamheid en een lange levensduur. Het gebruik van 14 AWG dirigenten en PVC-isolatie biedt uitstekende geleiding en bescherming, zelfs in zware omgevingen. De connector is conform IP65 en IP67 normen, wat bescherming biedt tegen stof en water wanneer deze correct gemonteerd en vergrendeld is, waardoor hij ideaal is voor een breed scala aan industriële toepassingen. Bovendien is hij UL- en CSA-gecertificeerd, wat veiligheid en betrouwbaarheid garandeert.
Downloads
Specificaties
| Aantal pinnen: | 4(3+PE) |
|---|---|
| Aantal draden: | 4 |
| Artikelnummer (#1): | 511000378 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | Mini Power 7/8" |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | UL 2237 |
| UL-bestand: | UL: E482233 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 15 A |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Geleidergrootte: | 14 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | straight |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | Cu Alloy |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Contactcoating: | Au |
| Kabellengte: | 0.5 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| CSA: | C-UL LISTED: E482233 |
| Klantspecifiek product: | |
| Behuizingsmateriaal: | Brass |
| Behuizingscoating: | Ni |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 0.132 in |
| Artikelomschrijving: | RSFPA 4-1/2NPT-805/0.5M |
| Lange omschrijving (#1): | Mini Power Receptacle Connector: 7/8", male, front mount, 4-pin(3+PE), silver housing, 600 V, 15 A, 14 AWG |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Uniek Nr.: | aut511000378 |