Mini Power Receptacle Connector
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSFP 4-1/2NPT-803/3M
Fabrikantnummer:
511000389
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Mini Power Receptacle Connector is een robuuste en betrouwbare oplossing voor stroomverbindingen, met een 1 3/8" mannelijke voorbevestiging en 4 pinnen (3+PE). De connector heeft een zilveren behuizing die is geclassificeerd voor 600 V en 40 A, wat hem geschikt maakt voor toepassingen met een hoog vermogen. Hij is ontworpen voor gebruik met 10 AWG draden en biedt hoge duurzaamheid met maximaal 100 aansluitcycli. De connector is gemaakt van hoogwaardige materialen, waaronder een Cu Alloy contactbasis en Ni-geplateerde messing behuizing, wat zorgt voor uitstekende prestaties en lange levensduur. Met een IP65 en IP67 classificatie is deze connector in staat om zware omgevingsomstandigheden te weerstaan wanneer correct gemonteerd en vergrendeld. Ideaal voor diverse industriële toepassingen, deze Mini Power Receptacle Connector zorgt voor veilige en stabiele verbindingen.
Downloads
Specificaties
| Aantal pinnen: | 4(3+PE) |
|---|---|
| Aantal draden: | 4 |
| Artikelnummer (#1): | 511000389 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | Mini Power 1-3/8" |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | UL 2237 |
| UL-bestand: | UL: E482233 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 25 A |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Geleidergrootte: | 10 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | straight |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | Cu Alloy |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Contactcoating: | Au |
| Kabellengte: | 3 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| CSA: | C-UL LISTED: E482233 |
| Klantspecifiek product: | |
| Behuizingsmateriaal: | Brass |
| Behuizingscoating: | Ni |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 0.175 in |
| Artikelomschrijving: | RSFP 4-1/2NPT-803/3M |
| Lange omschrijving (#1): | Mini Power Receptacle Connector: 1 3/8", male, front mount, 4-pin(3+PE), silver housing, 600 V, 40 A, 10 AWG |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Uniek Nr.: | aut511000389 |