Mini Power Receptacle Connector
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSFP 3-3/4NPT-800/0.5M
Fabrikantnummer:
511000769
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Mini Power Receptacle Connector is een hoogwaardige, duurzame connector ontworpen voor veeleisende industriële toepassingen. Met afmetingen van 1 3/8" en een mannelijke, front-montage ontwerp, is deze 3-pins (2+PE) connector uitgerust met een robuuste zilveren behuizing. Het werkt efficiënt bij een maximale spanning van 600 V en kan een stroomsterkte van maximaal 42 A aan, waardoor het geschikt is voor hoge stroomvereisten. De connector heeft een recht ontwerp en een ongeaarde configuratie, ideaal voor verschillende industriële omgevingen. Met een duurzame messing behuizing bedekt met nikkel en PVC-geïsoleerde draden van 10 AWG grootte, zorgt het voor betrouwbare prestaties bij temperaturen van -40°C tot +90°C. Voldoet aan de RoHS-standaarden en is UL-gecertificeerd (UL 2237, E482233), het voldoet aan de hoogste veiligheids- en milieunormen.
Downloads
Specificaties
| Aantal pinnen: | 3(2+PE) |
|---|---|
| Aantal draden: | 3 |
| Artikelnummer (#1): | 511000769 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | Mini Power 1-3/8" |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | UL 2237 |
| UL-bestand: | UL: E482233 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 30 A |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Geleidergrootte: | 10 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | straight |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | Cu Alloy |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Contactcoating: | Au |
| Kabellengte: | 0.5 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| CSA: | C-UL LISTED: E482233 |
| Klantspecifiek product: | |
| Behuizingsmateriaal: | Brass |
| Behuizingscoating: | Ni |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 0.175 in |
| Artikelomschrijving: | RSFP 3-3/4NPT-800/0.5M |
| Lange omschrijving (#1): | Mini Power Receptacle Connector: 1 3/8", male, front mount, 3-pin(2+PE), silver housing, 600 V, 42 A, 10 AWG |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Uniek Nr.: | aut511000769 |