Mini Power Receptacle Connector
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSFP 3-1/2NPT-800/1M
Fabrikantnummer:
511000776
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Mini Power Receptacle Connector, ontworpen met een formaat van 1 3/8'' en een mannelijke voorste montageconfiguratie, is een essentiële component voor betrouwbare stroomaansluitingen. Met een robuuste 3-pins setup (2+PE) in een duurzame zilveren behuizing, zorgt deze connector voor een maximale spanningswaarde van 600 V en een stroomsterkte van 42 A, waardoor deze geschikt is voor intensieve toepassingen. De connector is gebouwd om lang mee te gaan met hoogwaardige materialen, waaronder een messing behuizing met nikkelbekleding en koperen legeringscontacten met goudbekleding. De IP65- en IP67-classificaties garanderen betrouwbare prestaties, zelfs in zware omgevingsomstandigheden, terwijl de temperatuurtolerantie van -40°C tot +90°C veelzijdige toepassingsmogelijkheden biedt. Deze connector ondersteunt een 10 AWG geleidermaat, wat uitstekende geleidbaarheid biedt, omhuld door PVC-isolatie voor extra duurzaamheid. Het is zeer betrouwbaar voor industriële omgevingen, machines en stroomdistributiesystemen. Geschikt voor verschillende vaste installaties en goedgekeurd door UL en CSA voor veiligheid.
Downloads
Specificaties
| Aantal pinnen: | 3(2+PE) |
|---|---|
| Aantal draden: | 3 |
| Artikelnummer (#1): | 511000776 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | Mini Power 1-3/8" |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | UL 2237 |
| UL-bestand: | UL: E482233 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 30 A |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Geleidergrootte: | 10 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | straight |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | Cu Alloy |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Contactcoating: | Au |
| Kabellengte: | 1 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| CSA: | C-UL LISTED: E482233 |
| Klantspecifiek product: | |
| Behuizingsmateriaal: | Brass |
| Behuizingscoating: | Ni |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 0.175 in |
| Artikelomschrijving: | RSFP 3-1/2NPT-800/1M |
| Lange omschrijving (#1): | Mini Power Receptacle Connector: 1 3/8", male, front mount, 3-pin(2+PE), silver housing, 600 V, 42 A, 10 AWG |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Uniek Nr.: | aut511000776 |