Mini Power Receptacle Connector
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKFPA 3-1/2NPT-802/3M
Fabrikantnummer:
511000783
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Mini Power Receptacle Connector is ontworpen met een 7/8" vrouwelijke frontmontage-configuratie en omvat een 3-pin (2+PE) opstelling. Deze connector heeft een robuuste zilverkleurige behuizing gemaakt van messing met een nikkelcoating, wat zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. Met een nominale spanning van 600 V en 18 A kan hij aanzienlijke stroomvereisten aan. De connector ondersteunt een draadmaat van 14 AWG met een PVC-geïsoleerde kabel, wat het geschikt maakt voor een breed scala van toepassingen. Opmerkelijk is dat het zijn prestaties behoudt bij temperaturen variërend van -40°C tot +90°C en voldoet aan de IP65 en IP67 beschermingsnormen, wat zorgt voor weerstand tegen stof en water wanneer correct gemonteerd en vergrendeld met bijbehorende connectoren. Deze kenmerken dragen bij aan de betrouwbaarheid in veeleisende industriële en automatiseringsomgevingen.
Downloads
Specificaties
| Aantal pinnen: | 3(2+PE) |
|---|---|
| Aantal draden: | 3 |
| Artikelnummer (#1): | 511000783 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | Mini Power 7/8" |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | UL 2237 |
| UL-bestand: | UL: E482233 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 18 A |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Geleidergrootte: | 14 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | straight |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | Cu Alloy |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Contactcoating: | Au |
| Kabellengte: | 3 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| CSA: | C-UL LISTED: E482233 |
| Klantspecifiek product: | |
| Behuizingsmateriaal: | Brass |
| Behuizingscoating: | Ni |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 0.132 in |
| Artikelomschrijving: | RKFPA 3-1/2NPT-802/3M |
| Lange omschrijving (#1): | Mini Power Receptacle Connector: 7/8", female, front mount, 3-pin(2+PE), silver housing, 600 V, 18 A, 14 AWG |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Uniek Nr.: | aut511000783 |