Mini Power Receptacle Connector
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKFP 4-3/4NPT-803/0.5M
Fabrikantnummer:
511000372
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Mini Power Receptacle Connector is een hoogwaardige oplossing voor industriële stroomtoepassingen. Met een vrouwelijk frontmount ontwerp en een compacte 1 3/8" maat, beschikt deze 4-pins connector (3 pinnen plus PE) over een robuuste zilveren behuizing. Het ondersteunt een spanningswaarde van 600 V en een stroom tot 40 A, waardoor het geschikt is voor omgevingen met hoge vraag. De connector gebruikt 10 AWG-draad en is geschikt voor gebruik bij temperaturen variërend van -40°C tot +90°C. De IP65 en IP67 classificaties zorgen voor bescherming tegen stof en waterindringing wanneer correct gemonteerd en vergrendeld met compatibele connectoren. Dit product is RoHS-conform en UL-gecertificeerd, wat garandeert dat het voldoet aan hoge veiligheids- en milieunormen. Verschillende kabellengtes zijn verkrijgbaar tot 3 meter, waardoor het een veelzijdige oplossing is voor verschillende installatiebehoeften.
Downloads
Specificaties
| Aantal pinnen: | 4(3+PE) |
|---|---|
| Aantal draden: | 4 |
| Artikelnummer (#1): | 511000372 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | Mini Power 1-3/8" |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | UL 2237 |
| UL-bestand: | UL: E482233 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 25 A |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Geleidergrootte: | 10 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | straight |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | Cu Alloy |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Contactcoating: | Au |
| Kabellengte: | 0.5 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| CSA: | C-UL LISTED: E482233 |
| Klantspecifiek product: | |
| Behuizingsmateriaal: | Brass |
| Behuizingscoating: | Ni |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 0.175 in |
| Artikelomschrijving: | RKFP 4-3/4NPT-803/0.5M |
| Lange omschrijving (#1): | Mini Power Receptacle Connector: 1 3/8", female, front mount, 4-pin(3+PE), silver housing, 600 V, 40 A, 10 AWG |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Uniek Nr.: | aut511000372 |