Mini Power Receptacle Connector
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKFP 4-1/2NPT-803/1M
Fabrikantnummer:
511000376
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Mini Power Receptacle Connector is een uitstekende oplossing voor stroomoverdracht in industriële toepassingen. Deze 1 3/8" female, front mount, 4-pin(3+PE) connector is voorzien van een zilveren behuizing, wat zorgt voor duurzaamheid en effectieve prestaties. Hij is geschikt voor 600V en 40A, waardoor hij geschikt is voor hoge vermogensvereisten. De connector heeft een recht ontwerp en maakt gebruik van Cu Alloy als contactbasismateriaal, verguld met Au om de geleiding en corrosiebestendigheid te verbeteren. Zijn PVC-connectorhouder en messing behuizing, bedekt met Ni, bieden extra robuustheid en duurzaamheid. Dit product ondersteunt omgevingstemperaturen variërend van -40°C tot +90°C, met een IP65 en IP67 beschermingsgraad wanneer correct gemonteerd en vergrendeld met compatibele connectors. Dit zorgt voor veilig en betrouwbaar gebruik in zware omgevingen. De connector is beschikbaar in verschillende kabellengtes, waaronder 0,5m, 1m en 3m, waardoor hij veelzijdig is voor diverse installatiebehoeften.
Downloads
Specificaties
| Aantal pinnen: | 4(3+PE) |
|---|---|
| Aantal draden: | 4 |
| Artikelnummer (#1): | 511000376 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | Mini Power 1-3/8" |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | UL 2237 |
| UL-bestand: | UL: E482233 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 25 A |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Geleidergrootte: | 10 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | straight |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | Cu Alloy |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Contactcoating: | Au |
| Kabellengte: | 1 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| CSA: | C-UL LISTED: E482233 |
| Klantspecifiek product: | |
| Behuizingsmateriaal: | Brass |
| Behuizingscoating: | Ni |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 0.175 in |
| Artikelomschrijving: | RKFP 4-1/2NPT-803/1M |
| Lange omschrijving (#1): | Mini Power Receptacle Connector: 1 3/8", female, front mount, 4-pin(3+PE), silver housing, 600 V, 40 A, 10 AWG |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Uniek Nr.: | aut511000376 |