Mini Power Enkelzijdige Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWPA 4-805/2M
Fabrikantnummer:
511000352
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Mini Power Enkelzijdige Cordset is ontworpen voor betrouwbare en efficiënte stroomverbindingen. Het beschikt over een 7/8" hoekige vrouwelijke connector met 4 pinnen (3+PE) en een robuuste zwarte PVC gegoten behuizing, waardoor deze cordset geschikt is voor veeleisende toepassingen. Beoordeeld op 600 V en 15 A, het omvat een duurzame TPE zwarte kabel met een 14 AWG grootte. Het onafgeschermde ontwerp biedt flexibiliteit terwijl het een hoge beschermingsgraad behoudt met IP67 en IP68 classificaties, wat zorgt voor bestendigheid in zware omgevingen. Beschikbaar in verschillende lengtes van 0,5m tot 50m, is deze cordset geschikt voor een breed scala aan installaties die veilige en stabiele stroomverbindingen vereisen.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 511000352 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | PVC |
| Vormdeelkleur: | black |
| Oliebestendigheid: | Oil Res I/II |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4(3+PE) |
| UL-keurmerk: | TC-ER |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-bestand: | E482233 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC/NYLON |
| UV-bestendigheid: | Sunlight Res |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 15 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67, IP 68 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 805 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidergrootte: | 14 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30 °C to +90 ° |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 0.390" |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | Mini Power Single-Ended Cordset: 7/8", female, angled, 4-pin(3+PE), black body, 600 V, 15 A; TPE black cable, 14 AWG |
| Artikelomschrijving: | RKWPA 4-805/2M |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT-4 |
| Contactcoating: | Ni/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Uniek Nr.: | aut511000352 |