Mini Power Enkelzijdige Aansluitkabel
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSWP 4-803/30M
Fabrikantnummer:
511000137
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Mini Power Enkelzijdige Aansluitkabel is voorzien van een 1 3/8" mannelijke, haakse connector met 4 pinnen (3+PE). Deze robuuste connector heeft een zwart lichaam en kan tot 600 V en 40 A aan, wat zorgt voor hoge prestaties en betrouwbaarheid. De kabel heeft een duurzame TPE zwarte mantelkabel met 10 AWG geleiders. Deze aansluitkabel biedt uitstekende bescherming met IP 67 en IP 68 classificaties, waardoor hij geschikt is voor ruwe omgevingen. Daarnaast heeft de kabel een hoge bestendigheid tegen olie en UV-licht, wat zorgt voor een lange levensduur en duurzaamheid.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 511000137 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | PVC |
| Vormdeelkleur: | black |
| Oliebestendigheid: | Oil Res I/II |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4(3+PE) |
| UL-keurmerk: | TC-ER |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-bestand: | E482233 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC/NYLON |
| UV-bestendigheid: | Sunlight Res |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 1 3/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 25 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67, IP 68 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 803 |
| Kabellengte: | 30 m |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidergrootte: | 10 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30 °C to +90 ° |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 0.519" |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | Mini Power Single-Ended Cordset: 1 3/8", male, angled, 4-pin(3+PE), black body, 600 V, 40 A; TPE black cable, 10 AWG |
| Artikelomschrijving: | RSWP 4-803/30M |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT-4 |
| Contactcoating: | Ni/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Uniek Nr.: | aut511000137 |