Mini Power Dubbelzijdige Kabelset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSWPA 3-RKPA 3-802/22M
Fabrikantnummer:
511000642
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Mini Power Dubbelzijdige Kabelset biedt een duurzame verbindingsoplossing met een 7/8" mannelijke hoekconnector en een 7/8" vrouwelijke rechte connector. Deze 3-polige (2+PE) configuratie is gehuisvest in een robuuste zwarte behuizing die tot 600 V en 18 A kan verwerken. De kabelset is voorzien van een TPE zwarte kabel met een geleidergrootte van 14 AWG, wat betrouwbare elektrische prestaties garandeert in veeleisende omgevingen. Het is ontworpen voor een breed temperatuurbereik van -30 °C tot +90 °C, waardoor het veelzijdig inzetbaar is voor diverse industriële toepassingen. De kabelset is RoHS-conform en biedt beschermingsklassen IP67 en IP68, wat ervoor zorgt dat deze operationeel blijft, zelfs onder zware omstandigheden. Daarnaast is het UV- en oliebestendig, wat de duurzaamheid verder verhoogt. De connectors zijn gemaakt van CuSn met Ni/Au-plating en de gegoten behuizing is gemaakt van zwart PVC.
Downloads
Specificaties
| Oliebestendigheid: | Oil Res I/II |
|---|---|
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 3(2+PE) |
| Aantal pinnen: | 3(2+PE) |
| Artikelnummer (#1): | 511000642 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| UL-keurmerk: | TC-ER |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC/NYLON |
| UV-bestendigheid: | Sunlight Res |
| UL-bestand: | E482233 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Nominale stroom (UL)*: | 18 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP 67, IP 68 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67, IP 68 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | 7/8" |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidergrootte: | 14 AWG |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuSn |
| Contactcoating, zijde 2: | Ni/Au |
| Contactcoating: | Ni/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PVC |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Black |
| Kleur contacthouder: | black |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | -30 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30 °C to +90 ° |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Kabelnummer: | 802 |
| Kabellengte: | 22 m |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 0.359" |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Screw |
| Artikelomschrijving: | RSWPA 3-RKPA 3-802/22M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | PVC |
| Vormdeelmateriaal: | PVC |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Black |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Lange omschrijving (#1): | Mini Power Double-Ended Cordset: 7/8" male angled to 7/8" female straight, 3-pin(2+PE), black body, 600 V, 18 A; TPE black cable, 14 AWG |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT-4 |
| Uniek Nr.: | aut511000642 |