Mini Power Dubbelzijdige Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSWP 3-RKP 3-800/6M
Fabrikantnummer:
511000450
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Mini Power Dubbelzijdige Cordset is een betrouwbare en duurzame connectoroplossing, ontworpen voor verschillende voedingstoepassingen. Deze cordset beschikt over een 1 3/8" mannelijke haakse connector aan het ene uiteinde en een 1 3/8" vrouwelijke rechte connector aan het andere uiteinde, beide met een 3-pin (2+PE) configuratie. Het kan tot 600V en 42A aan, en zorgt voor hoge prestaties, zelfs in veeleisende omgevingen. De TPE zwarte kabel en de 10 AWG geleidersmaat bieden uitstekende flexibiliteit en duurzaamheid, terwijl de IP67 en IP68 beschermingsklassen garantie bieden tegen stof- en waterintreding, wat het ideaal maakt voor buiten- en industriële toepassingen. De cordset is ook UL- en RoHS-conform, wat veiligheid en milieuverantwoordelijkheid garandeert.
Downloads
Specificaties
| Oliebestendigheid: | Oil Res I/II |
|---|---|
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 3(2+PE) |
| Aantal pinnen: | 3(2+PE) |
| Artikelnummer (#1): | 511000450 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| UL-keurmerk: | TC-ER |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC/NYLON |
| UV-bestendigheid: | Sunlight Res |
| UL-bestand: | E482233 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 1 3/8" |
| Nominale stroom (UL)*: | 30 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP 67, IP 68 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67, IP 68 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | 1 3/8" |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidergrootte: | 10 AWG |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuSn |
| Contactcoating, zijde 2: | Ni/Au |
| Contactcoating: | Ni/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PVC |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Black |
| Kleur contacthouder: | black |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | -30 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30 °C to +90 ° |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Kabelnummer: | 800 |
| Kabellengte: | 6 m |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 0.474" |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Screw |
| Artikelomschrijving: | RSWP 3-RKP 3-800/6M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | PVC |
| Vormdeelmateriaal: | PVC |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Black |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Lange omschrijving (#1): | Mini Power Double-Ended Cordset: 1 3/8" male angled to 1 3/8" female straight, 3-pin(2+PE), black body, 600 V, 42 A; TPE black cable, 10 AWG |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT-4 |
| Uniek Nr.: | aut511000450 |