Mini Power Double-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSWPA 4-RKPA 4-805/30M
Fabrikantnummer:
511000252
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Mini Power Double-Ended Cordset is ontworpen om betrouwbare stroomverbindingen tussen apparaten te bieden. Het heeft een 7/8" mannelijke haakse connector aan één uiteinde en een 7/8" vrouwelijke rechte connector aan het andere uiteinde, wat het ideaal maakt voor gebruik in krappe ruimtes. De kabel heeft een 4-pin (3+PE) configuratie en een duurzame zwarte behuizing. Met een werkvermogen van 600 V en 15 A zorgt het voor efficiënte stroomoverdracht. Bovendien zorgt de zwarte TPE-kabel, 14 AWG, voor uitstekende flexibiliteit en weerstand tegen omgevingsfactoren. Deze kabelset voldoet aan de IP67- en IP68-classificaties, wat superieure bescherming biedt tegen stof en water. Gemaakt van hoogwaardige materialen, waaronder CuSn en PVC voor contact en gegoten behuizing, biedt het een robuuste en duurzame oplossing voor verschillende stroomverbindingsbehoeften.
Voordelen zijn onder andere betrouwbare connectiviteit, hoge spanning- en stroomclassificatie, flexibiliteit en bestendigheid tegen omgevingsfactoren. Toepassingen variëren van industriële automatisering, machines tot apparatuur die betrouwbare stroomverbindingen nodig hebben in zware omstandigheden.
Voordelen zijn onder andere betrouwbare connectiviteit, hoge spanning- en stroomclassificatie, flexibiliteit en bestendigheid tegen omgevingsfactoren. Toepassingen variëren van industriële automatisering, machines tot apparatuur die betrouwbare stroomverbindingen nodig hebben in zware omstandigheden.
Downloads
Specificaties
| Oliebestendigheid: | Oil Res I/II |
|---|---|
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 4(3+PE) |
| Aantal pinnen: | 4(3+PE) |
| Artikelnummer (#1): | 511000252 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| UL-keurmerk: | TC-ER |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC/NYLON |
| UV-bestendigheid: | Sunlight Res |
| UL-bestand: | E482233 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Nominale stroom (UL)*: | 15 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP 67, IP 68 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67, IP 68 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | 7/8" |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidergrootte: | 14 AWG |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuSn |
| Contactcoating, zijde 2: | Ni/Au |
| Contactcoating: | Ni/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PVC |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Black |
| Kleur contacthouder: | black |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | -30 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30 °C to +90 ° |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Kabelnummer: | 805 |
| Kabellengte: | 30 m |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 0.390" |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Screw |
| Artikelomschrijving: | RSWPA 4-RKPA 4-805/30M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | PVC |
| Vormdeelmateriaal: | PVC |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Black |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Lange omschrijving (#1): | Mini Power Double-Ended Cordset: 7/8" male angled to 7/8" female straight, 4-pin(3+PE), black body, 600 V, 15 A; TPE black cable, 14 AWG |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT-4 |
| Uniek Nr.: | aut511000252 |