Mini Power Double-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSWPA 4-RKPA 4-805/1M
Fabrikantnummer:
511000235
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Mini Power Dubbelzijdige Cordset is ontworpen voor robuuste stroomverbindingen en beschikt over een 7/8" mannelijke haakse connector naar een 7/8" vrouwelijke rechte connector. Deze cordset biedt een 4-pins (3+PE) configuratie, waardoor hij geschikt is voor diverse industriële toepassingen. Het ondersteunt een spanningsbereik van 600 V en een stroomsterkte van 15 A, wat zorgt voor betrouwbare stroomlevering. De zwarte behuizing en kabel zijn gemaakt van duurzaam TPE en PVC materiaal, wat weerstand biedt tegen olie, UV-straling en temperaturen variërend van -30°C tot +90°C. De cordset is ook beoordeeld op IP67 en IP68, wat uitstekende bescherming biedt in zware omgevingen. Verkrijgbaar in verschillende lengtes, voldoet het aan de eisen van verschillende installatiewensen, waardoor het een veelzijdige en essentiële component is voor elektrische installaties.
Downloads
Specificaties
| Oliebestendigheid: | Oil Res I/II |
|---|---|
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 4(3+PE) |
| Aantal pinnen: | 4(3+PE) |
| Artikelnummer (#1): | 511000235 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| UL-keurmerk: | TC-ER |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC/NYLON |
| UV-bestendigheid: | Sunlight Res |
| UL-bestand: | E482233 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Nominale stroom (UL)*: | 15 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP 67, IP 68 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67, IP 68 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | 7/8" |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidergrootte: | 14 AWG |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuSn |
| Contactcoating, zijde 2: | Ni/Au |
| Contactcoating: | Ni/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PVC |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Black |
| Kleur contacthouder: | black |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | -30 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30 °C to +90 ° |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Kabelnummer: | 805 |
| Kabellengte: | 1 m |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 0.390" |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Screw |
| Artikelomschrijving: | RSWPA 4-RKPA 4-805/1M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | PVC |
| Vormdeelmateriaal: | PVC |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Black |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Lange omschrijving (#1): | Mini Power Double-Ended Cordset: 7/8" male angled to 7/8" female straight, 4-pin(3+PE), black body, 600 V, 15 A; TPE black cable, 14 AWG |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT-4 |
| Uniek Nr.: | aut511000235 |