Mini Power Double-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSWP 3-RKP 3-800/18M
Fabrikantnummer:
511000456
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Mini Power Double-Ended Cordset is ontworpen om betrouwbare en efficiënte elektrische verbindingen te garanderen in diverse industriële toepassingen. Hij beschikt over een 1 3/8" mannelijke haakse connector aan het ene uiteinde en een 1 3/8" vrouwelijke rechte connector aan het andere uiteinde. De cordset is uitgerust met een 3-pins (2+PE) configuratie, allemaal omsloten door een robuuste zwarte behuizing. Met een nominale spanning van 600 V en een stroomcapaciteit van 42 A, is deze cordset geschikt voor zware stroomoverdracht. De 10 AWG TPE zwarte kabel zorgt voor duurzaamheid en flexibiliteit, terwijl het operationele temperatuurbereik van -30 °C tot +90 °C optimale prestaties onder variërende omstandigheden garandeert.
Voordelen van deze cordset zijn onder andere de hoge betrouwbaarheid dankzij de robuuste constructie en het feit dat hij voldoet aan beschermingsklassen IP 67 en IP 68, waardoor hij bestand is tegen stof en water wanneer hij correct is gemonteerd. De cordset is ook RoHS-conform, wat betekent dat hij voldoet aan milieuvoorschriften.
Toepassingen van de Mini Power Double-Ended Cordset omvatten gebruik in automatiseringssystemen, industriële machines en andere omgevingen waar betrouwbare en hoogvermogen stroomverbindingen vereist zijn. De olie- en UV-bestendige eigenschappen van de kabelmantel maken het geschikt voor zowel binnen- als buiteninstallaties.
Voordelen van deze cordset zijn onder andere de hoge betrouwbaarheid dankzij de robuuste constructie en het feit dat hij voldoet aan beschermingsklassen IP 67 en IP 68, waardoor hij bestand is tegen stof en water wanneer hij correct is gemonteerd. De cordset is ook RoHS-conform, wat betekent dat hij voldoet aan milieuvoorschriften.
Toepassingen van de Mini Power Double-Ended Cordset omvatten gebruik in automatiseringssystemen, industriële machines en andere omgevingen waar betrouwbare en hoogvermogen stroomverbindingen vereist zijn. De olie- en UV-bestendige eigenschappen van de kabelmantel maken het geschikt voor zowel binnen- als buiteninstallaties.
Downloads
Specificaties
| Oliebestendigheid: | Oil Res I/II |
|---|---|
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 3(2+PE) |
| Aantal pinnen: | 3(2+PE) |
| Artikelnummer (#1): | 511000456 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| UL-keurmerk: | TC-ER |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC/NYLON |
| UV-bestendigheid: | Sunlight Res |
| UL-bestand: | E482233 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 1 3/8" |
| Nominale stroom (UL)*: | 30 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP 67, IP 68 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67, IP 68 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | 1 3/8" |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidergrootte: | 10 AWG |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuSn |
| Contactcoating, zijde 2: | Ni/Au |
| Contactcoating: | Ni/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PVC |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Black |
| Kleur contacthouder: | black |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | -30 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30 °C to +90 ° |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Kabelnummer: | 800 |
| Kabellengte: | 18 m |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 0.474" |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Screw |
| Artikelomschrijving: | RSWP 3-RKP 3-800/18M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | PVC |
| Vormdeelmateriaal: | PVC |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Black |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Lange omschrijving (#1): | Mini Power Double-Ended Cordset: 1 3/8" male angled to 1 3/8" female straight, 3-pin(2+PE), black body, 600 V, 42 A; TPE black cable, 10 AWG |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT-4 |
| Uniek Nr.: | aut511000456 |